Nowość! absolutny hit! 
Chcesz wyrównać koloryt i zmniejszyć widoczność przebarwień bez efektu schodzącej skóry? Masz sińce pod oczami i męczy Cię codzienne nakładanie korektora? Czerwone ślady po długo gojących się krostach?

BB glow to idealny zabieg dla osób pragnących wzmocnić i rozjaśnić matową skórę. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte.

Efekt po jednej wizycie to mocne nawilżenie i odżywienie skóry. Najlepszy rezultat uzyskamy powtarzając zabiegi w seriach w odstępach ok. 2 tygodniowych. Należy unikać bezpośrednich promieni słonecznych do 2 tygodni po zabiegu.

Po BB Glow spodziewamy się bardzo subtelnego, delikatnego efektu rozjaśnienia skóry, który daje właśnie odczucie radiacji i odświeżenia skóry. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a my będziemy wglądać świeżo.

Koszt zabiegu 350 pln