Cennik zabiegów kosmetycznych

Dla wygody Gości salonu kosmetycznego LOFT Spa w Jabłonnie umieszczamy na stronie cennik zabiegów kosmetycznych wraz z ich opisem. W jednym miejscu znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące konkretnej usługi, co ułatwi dokonanie wyboru.  W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Cennik zaktualizowany i obowiązuje od 1 września 2018r.

 

 

Yonelle

Wyjątkowa, luksusowa marka kosmetycznazałożona w 2013 roku. Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe. 


KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW™


Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Dzięki NANODYSKOM™, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14. warstwy komórek naskórka. Zastosowanie NANODYSKÓW™ to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

Yonelle

Tylko dla mężczyzn

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE - KOSMETOLOGIA I DERMATOLOGIA

 

DERMAOXY

 

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu,emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy

 

 

METATERAPIA DERMATUDE

 

Dermatude to nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głebokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. Metaterapia to terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. To innowacja, która zapewnia zabiegi najnowszej technologii High-Tech. Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami. Dzięki zaawanswoanej technologii w skórze tworzymi do 2000 otworów na sekunde, których głębokość nie przekracza 0.5mm. Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji. Pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne mrowienie i uczucie tarcia. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest dość przyjemny, porównywalny w odczuciach do zabiegu mikrodermabrazji. 

 

 

FALE RADIOWE RF

 

Są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry i redukują cellulit.Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Drobne zmarszczki wygładzają się.Zabieg wykonywany na brzuchu wywołuje skurczanie i rozkurczanie włókien kolagenowych przez co skóra staje się bardziej napięta.Fale radiowe wykorzystuje się także w celu zwalczania cellulitu. Ogrzane komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość. Fale penetrując w głąb skóry uwalniają tłuszcz, który jest następnie usuwany z głębokich warstw skóry. Dzięki zabiegowi skóra jest wygładzona i ujędrniona.

 

 

INNE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

 

DEPILACJA PASKOWA WOSKIEM

DEPILACJA BEZPASKOWA 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE CIAŁA

PIELĘGNACJA ORAZ STYLIZACJA DŁONI I STÓP

LASER DIODOWY

Zamykanie naczynek

DEPILACJA IPL

 E - LIGHT SHR

terapia na trądzik

Fotoodmładzanie

EPILACJA SHR

RUMIEŃ TWARZY

PEELING WĘGLOWY