Zabiegi kosmetyczne w ciąży

Często słyszy się, że ciężarne nie powinny korzystać z zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne, ze względu na zagrożenie dla dziecka. Jasne jest, że nie wszystkie zabiegi nadają się dla przyszłych mam, czy mam karmiących, ale jest cały wachlarz takich, które są całkowicie bezpieczne. Przyszłe mamy potrzebują często relaksu bardziej niż ktokolwiek inny, więc nie odmawiajmy im tej przyjemności, zwłaszcza że to ostatni spokojny czas  przed narodzinami dziecka.

 

W ofercie Loft Sa znajdują się zabiegi, które są rekomendowane dla pań w ciąży i kobiet karmiących. Zabiegi te są zupełnie bezpieczne, ponieważ są nieinwazyjne, a produkty użyte w zabiegach zawierają składniki, które nie przenikają do krwiobiegu, a co za tym idzie - nie stanowią zagrożenia dla płodu, czy pokarmu młodej mamy. Wiele pań znajdujących się w odmiennym stanie chciałoby korzystać regularnie z zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, dlatego poniżej prezentujemy bezpieczne zabiegi, które są sprawdzone i rekomendowane przez firmy, które je stworzyły jako przyjazne i nieszkodliwe.

 

 

 

Część zabiegów wykonywanych jest na specjalistycznych ,wysokiej klasy urządzeniach, a część na produktach kosmetycznych najwyższej jakości. Marki kosmetyczne, na których pracujemy, posiadają certyfikaty świadczące o ich niezawodności i bezpieczeństwie. Przyszłe mamy powinny się wystrzegać wszelkich zabiegów z użyciem prądu i ultradźwięków, retinolu, mocnych kwasów, alg, mocnych masaży, ucisków, zabiegów na urządzeniach czy fotelach masujących z użyciem wibracji.