LIFTING RZĘS

 

Lifting rzęs gwarantuje efekt podkręcenia nie dość, że lepszy niż ten uzyskany zalotką, to jeszcze dodatkowo zdecydowanie trwalszy. Po wykonaniu zabiegu rzęsy są podkreślone nawet do 8 tygodni. Cały proces polega na zaaplikowaniu na włoski kilku substancji.

Zabieg nie obciąża rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy,

Możliwość regulowania kształtu i wyboru stopnia podkręcenia sprawia, że zabieg można wykonywać na długich i gęstych rzęsach. Jest również polecany kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie.

Na początku rzęsy są zabezpieczane silikonową podkładką z pomocą specjalnego kleju. Drugi krok to nałożenie na nie odżywki stabilizującej, która działa podobnie jak kosmetyki używane przez fryzjerów do robienia trwałej.

 

Na koniec rzęsy nasącza się też tuszem w odpowiednio dobranym kolorze, dzięki czemu wyglądają tak jak po użyciu maskary. Tej oczywiście nie musisz wyrzucać ze swojej torebki, bo lifting w duecie z czarną szczoteczką to przepis na oko jak z czerwonego dywanu.

Rozwiń