O NAS

Salon kosmetyczny LOFT Spa w Jabłonie tworzy kilkuosobowy zespół, dla którego kosmetyka to przede wszystkim pasja. Przeniosłyśmy się na Szkolną 150, aby w wyjątkowym miejscu i niepowtarzalnej atmosferze wykonywać nasze zabiegi kosmetyczne, a tym samym poprawiać wygląd oraz samopoczucie naszych Gości.

Specjalnością LOFT Spa jest pielęgnacja twarzy, w ofercie znajdą Państwo zabiegi wykonywane na bazie najlepszych marek kosmetycznych na rynku, które pozwalają na efektywne oczyszczanie skóry i wypełnianie zmarszczek. Wykorzystujemy również zaawansowane technologicznie urządzenia takie jak Dermatude oraz Dermaoxy, a także zabiegi laserowe, takie jak fotoodmładzanie IPL + RF, czy laserowy peeling węglowy oraz usuwanie owłosienia. Proponujemy relaksacyjne i upiększające zabiegi ciała, usuwanie cellulitu, masaże, stylizację i pielęgnację paznokci oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość zarówno w kwestii wykonywania zabiegów, jak i podejścia do naszych Gości. Jesteśmy w stanie zmodyfikować zabieg tak, aby spełniał wszelkie oczekiwania oraz dawał optymalne efekty. W codziennej pracy odrzucamy schematy, ponieważ kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, dlatego też indywidualnie dobrany program pielęgnacyjny to u nas standard.

Wnętrza naszego Spa zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nieść relaks i wyciszenie. Wygodne podgrzewane leżanki z wielostopniową regulacją pozwalają komfortowo ułożyć się podczas zabiegu, wszelkie detale zostały dopracowane na bazie wieloletnich doświadczeń i z troską o osoby odwiedzające nasz LOFT.

LOFT Spa mieści się w zielonej, spokojnej okolicy w Jabłonnie przy  ul. Marmurowej 53. Można dojechać do nas samochodem lub komunikacja miejską linią 731 z Legionowa lub L-49 z Chotomowa. Przystanek autobusowy Bukowy Dworek znajduje się przy posesji Marmurowa 53. Mamy również parking przed budynkiem dla naszych Gości.

Magda

 

Ukończyłam policealną szkołę kosmetyki, pielęgnacji, zdrowia i urody ZDZ w Warszawie. W zawodzie kosmetyczki pracuję od 2007 roku. Brałam udział w wielu profesjonalnych kursach i szkoleniach kosmetycznych. Poza szczerą pasją do masażu, interesuje się sportem i psychologią. Czekam na Państwa z dobrą kawą i zapewniam chwilę spokoju oraz  wyciszenia :)

Asia

Stylistka paznokci, zadba o Wasze dłonie i stopy.  Otwarta, energiczna i zawsze uśmiechnięta. Swoja pozytywna energią zaraża każdego, u niej na pewno nie będziesz się nudzić.Podczas wizyty profesjonalnie zajmie się pielęgnacją dłoni i stóp