1/1

Firma Lacote od 1986 roku wykorzystuje rozdrobnione Algi GUAM® do wytwarzania najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do twarzy i ciała. 

Algi morskie GUAM® wyrastają na podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca, a zbierane są w maju. Następnie algi przewozi się łodziami na brzeg i rozkłada, by przez co najmniej trzy dni schły na słońcu i ciepłym, oceanicznym wietrze. Później algi GUAM trafiają do fabryki Lacote, gdzie pod nadzorem ekspertów są przetwarzane tak, by wytworzone z nich kosmetyki odznaczały się najwyższą jakością oraz skutecznością działania. 

Naturalne kosmetyki firmy Lacote produkuje się ze specjalnie wyselekcjonowanych, młodych i zdrowych alg, które są przetwarzane za pomocą opatentowanej metody E.B.A. Polega ona na napowietrzaniu i wysuszaniu alg w taki sposób, by nie traciły one swoich cennych właściwości. Jednym z głównych produktów firmy Lacote jest koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM®, stanowiący doskonały przykład wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki. Zawiera on wiele cennych pierwiastków, minerałów, witamin oraz protein. 

Preparaty z algami GUAM® to niezwykle skuteczne kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające, które odżywiają i nawilżają ciało. 
Zabiegi GUAM® to jedne z najefektywniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. 

Koncentrat błotny GUAM® charakteryzuje się unikalną recepturą, która sprawia, że kosmetyk bardzo szybko wyszczupla sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit. Zapobiega również ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Preparat posiada też właściwości antystresowe, pozytywnie wpływa na samopoczucie i głęboko relaksuje.

 

Wśród naturalnych sposobów redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki to właśnie zabiegi wykorzystujące preparaty GUAM uznawane są za jedne z najskuteczniejszych. Dzięki unikalnej recepturze, koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM nie tylko zmniejsza cellulit oraz wyszczupla sylwetkę, ale zapobiega również dalszemu odkładaniu się tłuszczu w ciele.

 

Ponadto algi morskie poprawiają samopoczucie, działają antystresowo oraz świetnie relaksują. Regularne stosowanie preparatów z algami znakomicie poprawia witalność oraz aktywność organizmu.

Naturalne kosmetyki z alg GUAM – usuwanie cellulitu

PROGRAM PIELĘGNACYJNY